SIKÇA SORULAN SORULAR

Sitemizin sağ üst tarafta bulunan Kayıt Ol! butonuna tıklayarak üye olabilirsiniz. Başarılı şekilde üye olabilmeniz için kayıt formunda bulunan bilgileri doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir.
Kayıt olduktan sonra sisteme giriş yapabilmek için Üye Girişi butonuna tıkladıktan sonra kayıt olmuş olduğunuz mail adresiniz ve şifreniz ile birlikte sisteme giriş yapabilirsiniz.
Şifrenizi unuttuysanız, Üye girişi sayfasında bulunan Şifremi Unuttum butonuna tıklayarak yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz.
Siteye tanıdıklarınızı Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Youtube, Whatsapp gibi sosyal medya aracılığıyla sitemizin linklerini paylaşabilirsiniz veya mesaj olarak gönderim sağlayabilirsiniz.
Bayramlaşmak için topluluk oluşturabilmeniz için öncelikle sisteme üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra sisteme üye girişi yaptığınızda; sağ üst kısımda Bayramlaşma butonu yer almaktadır. Bayramlaşma butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada Topluluk ismi belirleyerek devam edebilirsiniz.
Topluluk oluşturduktan sonra odaya katıldığınızda sağ üst kısımda SMS gönderme butonu yer almaktadır. SMS gönderme butonuna basarak görüntülü görüşmeye davet etmek istediğiniz kişilerin telefon numaralarını alt alta yazarak görüntülü görüşmeye davet mesajı atabilirsiniz.
SMS mesajları sistem tarafondan davet ettiğiniz kişiye otomatik ve ücretsiz olarak gönderilmektedir!
Görüntülü konuşma sınırı bulunmamaktadır! Ancak sistemi hızlı ve daha verimli kullanmanız için davetinizi ve görüşmelerinizi 20 kişi ile sınırlamanız sizler için daha sağlıklı olacaktır.
Sisteme üyelik hizmeti TAMAMEN ÜCRETSİZDİR!
Görüntülü konuşma hizmeti TAMAMEN ÜCRETSİZDİR!
Hediye etmek istediğiniz ürünün üzerine geldiğiniz zaman Satın Al butonu çıkmaktadır. Satın Al butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada hediye edilecek kişilerin bilgilerini doldurduktan sonra ödeme işlemine geçerek Bayram hediyesi gönderimi sağlayabilirisiniz.
Hediye Et sayfasından hediye alan üyelerimizin bayramdan hemen sonra hediyeleri hazırlanarak kargoya verme işlemleri tamamlanır.